Giulia B-Tech

ERA ZDEFINIOWANA NA NOWO

Wystarczy jedno spojrzenie. Czarne, błyszczące elementy wykończeniowe Giulii B-Tech przyciągają uwagę każdego kto tylko na nią spojrzy. Czarne, błyszczące obramowania szyb, dolna część charakterystycznego trójkątnego grilla ("trilobo"), obudowa lusterek
i końcówki układu wydechowego podkreślają piękno tego mistrzowsko zaprojektowanego samochodu, który na nowo ustanawia standardy czterodrzwiowego sedana. Wszystkie te elementy wyrażają perfekcyjną harmonię dzikiego i silnego charakteru Giulii poprzez zdecydowane i eleganckie linie karoserii - styl „Made in Italy”, który można określić jako autentycznie włoski.
Ciemne 18-calowe koła ze stopów lekkich Giulii B-Tech.Czarne, błyszczące elementy wykończeniowe, w tym wlot powietrza podkreślają zadziorny wygląd Giulii.Ciemne napisy i końcówki układu wydechowego dodają sportowy styl.


ESENCJA KOMFORTU I OSIĄGÓW

Cała technologia została stworzona, aby wspomagać kierowcę i zapewniać najlepsze osiągi. Detale o najwyższej jakości, takie jak aluminiowe progi oraz deska rozdzielcza i wnętrze w dwóch kolorach wzmacniają uczucie ekskluzywności towarzyszące kierowcy. Fotele są dostępne w 3 zestawieniach kolorystycznych, obszyte tkaniną w połączeniu ze skórą.
Fotele są dostępne w 3 alternatywnych wariantach: czarna tkanina – czarna skóra, czarna tkanina – brązowa skóra, czarna tkanina – czerwona skóra.Przycisk uruchamiania i wyłączania silnika (Start/Stop engine) jest wbudowany
w lewe ramię kierownicy, która obszyta jest skórąAluminiowe listwy progowe z logo Alfa Romeo oraz fotele regulowane elektrycznie są dostępne jako opcja dodatkowo płatna.


SYSTEM INFORMACYJNO-MULTIMEDIALNY

Giulia B-Tech oferuje zaawansowany system informacyjno-multimedialny z przejrzystym ekranem HD o przekątnej 8,8 cala, do którego można podłączyć smartfon w prosty i intuicyjny sposób dzięki aplikacjom Apple CarPlay oraz Android Auto. Przyciski na kierownicy
i obrotowy panel sterujący pozwalają skupić się na prowadzeniu samochodu będąc stale połączonym ze światem zewnętrznym.
System informacyjno-multimedialny Alfa Connect 8,8” z kolorwym wyświetlaczemAlfa Connect dzięki której kierowca jest stale połączony ze swoim pojazdem poprzez wbudowane gniazdo na kartę SIM, GPS i akcelerometr. Zdalna obsługa gwarantuje zwiększone bezpieczeństwo na drodze i łatwiejszą kontrolę nad pojazdem.Wyświetlacz TFT 7” między zegarami dostarcza kierowcy wszelkich niezbędnych informacji podczas jazdy.


BEZPIECZEŃSTWO

Giulia jest wyposażona w najbardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa. W testach zderzeniowych Euro NCAP uzyskała 5 gwiazdek, a dodatkowo może pochwalić się rewelacyjnym wynikiem ochrony pasażerów dorosłych, który wyniósł 98% - najlepszy wynik jak do tej pory który uzyskał samochód.
System ostrzegania o niezamierzonym opuszczeniu pasa ruchu (LDW) informuje i ostrzega kierowcę, za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych, gdy pojazd zaczyna opuszczać dany pas ruchu.System ostrzegania przed najechaniem na pojazd poprzedzający (FCW)
z systemem autonomicznego hamowania awaryjnego (AEB) z funkcją wykrywania obecności pieszego ostrzega kierowcę o niebezpieczeństwie i w razie ryzyka kolizji aktywuje funkcję awaryjnego hamowania.Monitoring martwego pola (BSM), dostępny jako opcja w wersji Business, ostrzega kierowcę o obecności pojazdu/obiektu w martwym polu. System ten wykorzystuje dwa czujniki umieszczone z boku tylnego zderzaka oraz specjalny sygnał przesyłany przez zewnętrzne lusterko.


SYSTEM ZAWIESZENIA OPATENTOWANY PRZEZ ALFĘ ROMEO

Dzięki zaadoptowaniu najnowszych technologii i zaawansowanych materiałów, Giulia B-Tech zapewnia nadzwyczajny czas reakcji połączony z niezrównanym komfortem. Tradycyjny układ zawieszenia został zastąpiony nowym systemem AlfaLink™, który dzięki bogatemu zastosowaniu aluminium w przednim i tylnym zawieszeniu znacznie redukuje wagę samochodu, co sprawia że jest zwrotny
i jednocześnie bezpieczny. Przyjemność z jazdy nie ma sobie równych.


Przednie zawieszenie z podwójnymi wahaczami AlfaLink™ i półwirtualną osią skrętną gwarantuje zwiększoną o 20% liniowość momentu obrotowego kierownicy, lepszą przyczepność boczną oraz mniejszą podsterowność i nadsterowność.


Tylne, wielowahaczowe, 4,5-ramienne zawieszenie AlfaLink™ zapewnia najlepsze w tej klasie trzymanie się drogi i wyjątkowy komfort kierowcy i pasażerów.


ELITARNA MOC BUDZĄCA AUTENTYCZNE EMOCJ

Giulia B-Tech jest dostępna z czterocylindrowymi, turbodoładowanymi, wykonanymi w całości z aluminium silnikami, zgodnymi
z najnowszymi normami emisji spalin. Zaprojektowana i wykonana, aby zapewniać wyjątkowe osiągi i wydajność przy niezrównanym balansie. Wersja B-Tech Edition dostępna jest z silnikiem wysokoprężnym 2.2 litra o mocy 190 KM, z napędem na tył lub na cztery koła, z 8 biegową automatyczną skrzynia biegów, natomiast dwulitrowa jednostka benzynowa o mocy 200 KM jest dostępna z napędem na tył i 8 biegową automatyczną skrzynia biegów.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza