Giulia Business

NIEPOWTARZALNY WŁOSKI STYL

Ten kto wybiera model Giulia wybiera niepowtarzalność stylu i emocji podczas jazdy, które może podarować jedynie Alfa Romeo. Giulia z wyposażeniem w wersji Business oferuje wszystkie charakterystyczne cechy włoskiego stylu: harmonijne proporcje, istotę, eleganckie linie nadwozia i dbałość o najwyższą jakość detali wnętrza. Z przodu nie mogło zabraknąć legendarnego trójkątnego przedniego grilla Alfy Romeo — być może najsłynniejszego i najbardziej rozpoznawalnego motywu w branży motoryzacyjnej. Profil Giulii Business, wyróżniający się liniami wyżłobionymi na bokach, podkreśla jej dynamikę nawet podczas postoju. W przypadku tych elementów nie chodzi tylko o estetykę — lecz również o parametry techniczne i dynamiczne projektu. Właśnie w ten sposób rodzi się „La Meccanica delle emozioni” marki Alfa Romeo.

Giulia Business jest wyposażona
w 5-ramienne 16" aluminiowe felgi.Standardowe wyposażenie wersji Business obejmuje lusterka zewnętrzne składane elektrycznie.Tylne światła w technologii LED zwiększają bezpieczeństwo i widoczność w nocy oraz w każdych warunkach atmosferycznych.


NIEZWYKLE KOMFORTOWE

Proste, ale bogato wyposażone wnętrze Giulii Business gwarantuje maksymalny komfort kierowcy będącemu w centrum uwagi, przy czym wszyscy pasażerowie mają zapewnioną najlepszą ochronę i wygodę. Przednie fotele z 6-stopniową ręczną regulacją są pokryte czarną tkaniną techniczną, a kierowca czuje się w nich jak w szytym na miarę, doskonale skrojonym garniturze. Idealnym również na dłuższą służbową podróż.
Giulia Business posiada skórzaną kierownicę z wbudowanym przyciskiem uruchamiania silnika.Giulia Business posiada skórzaną kierownicę z wbudowanym przyciskiem uruchamiania silnika.


SYSTEM INFORMACYJNO-MULTIMEDIALNY

Giulia Business została zaprojektowana, aby towarzyszyć Ci każdego dnia, także podczas dłuższych podróży. Właśnie dlatego, oprócz niezwykłego komfortu, wersja ta oferuje system informacyjno-multimedialny najnowszej generacji: nowy Alfa Connect Nav z 6,5" kolorowym wyświetlaczem sterowany przez intuicyjny obrotowy panel Rotary Pad umieszczony w tunelu centralnym. System wyposażony jest w zaawansowaną funkcję rozpoznawania mowy, sterowanie za pomocą przycisków na kierownicy i obsługę połączeń telefonicznych i SMS-ów przez Bluetooth i bez odrywania rąk od kierownicy.
Standardowe wyposażenie Giulii Business obejmuje lusterka zewnętrzne składane elektrycznie.Dwustrefowa klimatyzacja zwiększa komfort wszystkich pasażerów.Tylne czujniki parkowania w standardzie są ważną funkcją dla klientów wybierających Giulię Business.


BEZPIECZEŃSTWO

Giulia jest wyposażona w najbardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa, dzięki którym zdobyła 5 gwiazdek w najnowszych testach zderzeniowych EuroNCAP, osiągając najlepszy wynik 98% za ochronę dorosłych pasażerów, najwyższy uzyskany dotychczas wynika dla samochodu.

System ostrzegania o niezamierzonym opuszczeniu pasa ruchu (LDW) informuje i ostrzega kierowcę, za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych, gdy pojazd zaczyna opuszczać dany pas ruchu.System ostrzegania przed najechaniem na pojazd poprzedzający (FCW)
z systemem autonomicznego hamowania awaryjnego (AEB) z funkcją wykrywania obecności pieszego ostrzega kierowcę o niebezpieczeństwie i w razie ryzyka kolizji aktywuje funkcję awaryjnego hamowania.Monitoring martwego pola (BSM), dostępny jako opcja w wersji Business, ostrzega kierowcę o obecności pojazdu/obiektu w martwym polu. System ten wykorzystuje dwa czujniki umieszczone z boku tylnego zderzaka oraz specjalny sygnał przesyłany przez zewnętrzne lusterko.


SYSTEM ZAWIESZENIA OPATENTOWANY PRZEZ ALFĘ ROMEO

Dzięki najnowocześniejszym technologiom i materiałom, Giulia Business gwarantuje optymalną kontrolę nad samochodem
i jednocześnie zapewnia wyjątkowy, bezprecedensowy komfort. Tradycyjne zawieszenie zastąpiono nowym, opatentowanym rozwiązaniem AlfaLink™, które dzięki szerokiemu zastosowaniu aluminium - zarówno w przednim, jak i w tylnym zawieszeniu - umożliwiło zmniejszenie całkowitej masy samochodu. Nowa Giulia Business jest jeszcze bardziej zwinna i bezpieczna - nie uznaje kompromisów, jeśli chodzi o przyjemność z jazdy.
Przednie zawieszenie z podwójnymi wahaczami AlfaLink™ i półwirtualną osią skrętną gwarantuje zwiększoną o 20% liniowość momentu obrotowego kierownicy, lepszą przyczepność boczną oraz mniejszą podsterowność i nadsterowność.Tylne, wielowahaczowe, 4,5-ramienne zawieszenie AlfaLink™ zapewnia najlepsze w tej klasie trzymanie się drogi i wyjątkowy komfort kierowcy i pasażerów.


SILNIKI MOCNE I DBAJĄCE O ŚRODOWISKO

Giulia Business została zaprojektowana dla klientów pokonujących codziennie długie trasy, i w związku z tym poszukujących samochodu łączącego wielki komfort z doskonałymi osiągami pod względem zużycia paliwa i emisji spalin. Właśnie dlatego wersja Business wyposażona jest w potężny silnik 2.2 Turbo Diesel 150 KM dostępny z manualną 6-biegową lub automatyczną 8-biegową skrzynią biegów. Niezawodny i dbający o środowisko silnik wyróżniający się rewelacyjnymi osiągami: zapewniający progresywną reakcję silnika bez efektu “turbo dziury”, turbosprężarka uruchamiająca się już przy niskiej prędkości, zwiększając moment obrotowy silnika.PAKIETY

PAKIET ELEKTRYCZNE FOTELE

 • 6-stopniowa elektryczna regulacja fotela kierowcy z pamięcią ustawień
 • 6-stopniowa elektryczna regulacja fotela pasażera

PAKIET CONVENIENCE

Giulia Business może zostać wzbogacona o elementy, dzięki którym każda podróż stanie się wyjątkowa.

 • Bezkluczykowe otwarcie przednich drzwi - Keyless Entry
 • Plastikowa obudowa oparcia za fotelem kierowcy
 • Osłona przeciwsłoneczna kierowcy z lusterkiem
 • Zewnętrzne podświetlenie klamek drzwi

PAKIET KOMFORT

 • Nawiew klimatyzacji na tylną kanapę
 • System AQS z chłodzonym schowkiem w desce rozdzielczej
 • Przednia szyba pokryta filmem chroniącym przed promieniami słonecznymi
 • Przedni schowek chłodzony
 • Tylny port USB znajdujący się pod tylnym nawiewem
 • Dodatkowy port USB

PAKIET ZIMOWY

 • Fotele przednie podgrzewane
 • Podgrzewane koło kierownicy
 • Podgrzewane dysze przednich wycieraczek

PAKIET LIGHTING

Giulia Business może być wyposażona w reflektory bi-ksenonowe poprawiające bezpieczeństwo podróżowania nocą.

 • Reflektory przednie Bi-ksenonowe 35W z funkcją AFS
 • Spryskiwacze reflektorów

PAKIET SOUND

Giulia Business może być wyposażona w reflektory bi-ksenonowe poprawiające bezpieczeństwo podróżowania nocą.

 • System audio obejmujący 10 głośników w tym subwoofer
 • Podświetlenie białe ledowe strefy stóp, wewnętrznych klamek drzwi oraz pod panelami drzwi

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza