Giulia GTA

Giulia GTA

ODRODZENIE LEGENDY

GTA to legendarny skrót Gran Turismo Allerggerita powstały w 1965 roku dla samochodu Giulia, specjalnej tuningowanej wersji Giulii GT stworzonej wraz z firmą Autodelta. Aby uczcić 110. rocznicę marki Alfa Romeo, postanowiliśmy wrócić do korzeni, dodając mocy i zmniejszając wagę, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z jazdy samochodem Alfa Romeo. Samochód będzie dostępny w 500 egzemplarzach.

 

PROWADZONY, ABY SIĘGAĆ PO WIĘCEJ

Giulie w wersji GTA i Giulia GTAm, wywodzą się z naszego najnowocześniejszego sedana i dodatkowo wyposażone są w jeszcze bardziej mocniejszy silnik Alfa Romeo 2.9 V6 Bi-Turbo o mocy 540 KM. Dzięki zastosowaniu ultralekkiego włókna węglowego, aluminium i materiałów kompozytowych oraz redukcji masy o 100 kg Giulia GTAm osiąga również wyjątkowy stosunek masy do mocy.

 

POCHODZENIE

CODZIENNE ZWYCIĘSTWA W CODZIENNYM SAMOCHODZIE

Sukces Giulii GTA w zawodach byl natychmiastowy, stała się symbolem 'Biscione' i niekwestionowaną ikoną sportów. Wygrała 3 kolejne wyścigi „Challenge Europeo Marche”, dziesiątki krajowych mistrzostw i setki wyścigów w każdej części świata. Imponujący był sposób, w jaki zmienił się obraz całej gamy. Hasło "Codzienne zwycięstwa w codziennym samochodzie" Giulia Sprint GTA wyraziła idealnie.

 

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza