4C

Wyjątkowy charakter Alfy Romeo.

Nowa Giulia w wersji Super to bez wątpienia Alfa Romeo w sportowym wydaniu. Z przodu nie mogło zabraknąć legendarnego trilobo Alfy Romeo — być może najsłynniejszego i najbardziej rozpoznawalnego motywu w branży motoryzacyjnej. Mocne przetłoczenie na drzwiach kierują uwagę na muskularny tył samochodu. Charakterystyczna włoska stylistyka z wyczuciem proporcji, prostotą i eleganckimi liniami została podkreślona unikatowymi szczegółami, takimi jak chromowany podwójny wylot wydechu (w wersjach 180 KM) czy aluminiowe felgi 17". Nowa Giulia Super wzbudzi emocje u każdego kierowcy już od pierwszego wejrzenia.Giulia Super jest wyposażona w eleganckie, 10-ramienne 17-calowe aluminiowe felgi.

Podwójny wydech dostępny w wersji 2,2 Turbo Benzyna 180 KM.

Tylne światła w technologii LED zwiększają bezpieczeństwo i widoczność w każdych warunkach atmosferycznych.


W Giulii Super nie ma zbędnych elementów.

Możesz spodziewać się tylko wspaniałych wrażeń z jazdy. W nowej Giulii Super wszystkie ergonomiczne rozwiązania są podporządkowane potrzebom kierowcy. Przesłanie jest jasne i intuicyjne: ciesz się jazdą. Wszystkie funkcje technologiczne stworzone z myślą o kierowcy mają służyć uzyskaniu jak najlepszych osiągów. Szlachetne detale, takie jak np. aluminiowe listwy progowe czy dwukolorowa deska rozdzielcza i panele drzwi, podkreślają wyjątkowy charakter wnętrza otaczającego kierowcę. Dostępne w trzech wariantach kolorystycznych fotele są pokryte skórą i nowoczesną tkaniną techniczną.Fotele w Giulii Super są dostępne w trzech różnych wariantach kolorystycznych: czarnym, czarno-brązowym i czarno-czerwonym.

Czarny przycisk znajdujący się na pod lewym ramieniem kierownicy uruchamiania silnik, mała, zgrabna kierownica obszyta jest skórą.

Standardem w wersji Super są aluminiowe listwy progowe z logo Alfy Romeo.


SYSTEM INFORMACYJNO-MULTIMEDIALNY — nowa generacja interfejsu człowiek-maszyna

Nowa Giulia — nawet w wersji podstawowej — jest wyposażona w innowacyjne systemy informacyjno-multimedialne nowej generacji, sterowane intuicyjnym panelem obrotowym na środkowej konsoli. System oferuje zaawansowane rozpoznawanie mowy oraz sterowanie za pomocą przycisków na kierownicy, natomiast technologia Bluetooth umożliwia odtwarzanie treści audio ze smartfona oraz bezprzewodowe odbieranie połączeń telefonicznych.

System informacyjno-multimedialny New Connect 8,8’’

Dwustrefowa klimatyzacja zwiększa komfort wszystkich pasażerów.

Kolorowy, czytelny wyświetlacz 3,5" pomiędzy zegarami dostarcza kierowcy informacji dotyczących jazdy.Wyjątkowe bezpieczeństwo

Alfa Romeo Giulia jest wyposażona w najbardziej zaawansowane systemy bepieczeństwa, dzięki którym zdobyła 5 gwiazdek w najnowszych testach zderzeniowych EuroNCAP, osiągając najlepszy wynik 98% za ochronę dorosłych pasażerów.System ostrzegający o opuszczaniu pasa ruchu (Lane Departure Warning, LDW) ostrzega kierowcę, gdy pojazd zaczyna opuszczać dany pas ruchu, i pomaga uniknąć niebezpieczeństwa.

System ostrzegania przed najechaniem na pojazd poprzedzający (FCW) ostrzega kierowcę o niebezpieczeństwie i w razie ryzyka kolizji aktywuje funkcję hamowania.

Monitoring martwego pola (BSM) ostrzega kierowcę o obecności pojazdu/obiektu w martwym polu. System ten wykorzystuje dwa czujniki umieszczone z boku tylnego zderzaka oraz specjalny sygnał przesyłany przez zewnętrzne lusterko.Jeszcze lepsze wrażenia z jazdy Alfą Romeo w najczystszej formie.

Dzięki najnowocześniejszym technologiom i materiałom nowy model Giulia gwarantuje optymalną kontrolę nad samochodem i jednocześnie zapewnia komfort na miarę klasy premium. Tradycyjne zawieszenie unowocześniono, korzystając z opatentowanych rozwiązań AlfaLink™. Szerokie zastosowanie aluminium — zarówno w przednim, jak i w tylnym zawieszeniu — umożliwiło zmniejszenie całkowitej masy samochodu. Nowa Giulia jest zwinna i bezpieczna — nie uznaje kompromisów, jeśli chodzi o przyjemność z jazdy.Przednie zawieszenie z podwójnymi wahaczami AlfaLink™ i półwirtualną osią skrętną gwarantuje zwiększoną o 20% liniowość momentu obrotowego kierownicy, lepszą przyczepność boczną oraz mniejszą podsterowność i nadsterowność.Tylne, wielowahaczowe, 4,5-ramienne zawieszenie AlfaLink™ zapewnia najlepsze w tej klasie trzymanie się drogi i wyjątkowy komfort kierowcy i pasażerów.


SERCE BIJE JESZCZE MOCNIEJ, JESZCZE WIĘKSZE EMOCJE.

Giulia Super oferuje silnik 2.2 Turbo Diesel dostępny z manualną 6-biegową lub automatyczną 8-biegową skrzynią biegów o mocy 150 KM (380 Nm/1.500 obr./min) i 180 KM ( 450 Nm/1.750 obr./min.). Silnik posiada układ wtryskowy najnowszej generacji (IRS) i ciśnienie robocze 2.000 bar . Dostępna jest również 2.0 Turbo Benzyna 200 KM z 8-biegową skrzynią automatyczną, wyposażona w elektrohydrauliczny system kontroli zaworów MultiAir, turbosprężarkę oraz bezpośredni wtrysk z systemem wysokiego ciśnienia 200 bar, który może pochwalić się wyjątkowo szybką reakcją na pedału gazu w całym zakresie działania oraz zaskakującą oszczędnością pod względem spalania. Moc 200 KM osiąga przy 5.000 obrotów/min, a maksymalny moment obrotowy to 330 Nm przy 1.750 obr./min.Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza