Giulietta

NADWOZIE - prawdziwy styl Alfy Romeo

Gotowa do stawienia czoła przyszłym wyzwaniom nowa Giulietta MY 2016 jest ucieleśnieniem „ducha Alfy”, który jest wyraźnie widoczny w elementach stylistyki nadwozia, takich jak jedyna w swoim rodzaju osłona chłodnicy o wzorze plastra miodu oraz nowy przedni zderzak, którego kształt przywodzi na myśl legendarny trilobo Alfy Romeo. Błyszczące reflektory przednie, klamki drzwi w kolorze satynowego chromu, nowe elementy dekoracyjne w zderzakach i nowe skośnie ścięte końcówki wydechu podkreślają sportowy charakter modelu.Kultowa stylistyka Alfy Romeo jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w świecie motoryzacji.


Nowa skośnie ścięta końcówka rury wydechowej podkreśla sportową naturę Giulietty.


Tylny spojler to jeden z wyjątkowych elementów prawdziwie sportowego stylu.


WNĘTRZE - czysta energia

Wnętrze Giulietty w nowej wersji zostało zaprojektowane z myślą o kierowcy. Nowe siedzenia pokryte szaro-czarną tkaniną, nowe matowoczarne wykończenie deski rozdzielczej, skórzana kierownica i nowe czarne elementy znajdujące się na panelu centralnym i panelach drzwi to doskonałe odzwierciedlenie prawdziwie włoskiego stylu.Nowe siedzenia pokryte tkaniną techniczną w kolorze czarno-szarym.


Skórzana kierownica dostępna we wszystkich wersjach wyposażenia.


Giulietta jest dostępna również ze skórzaną tapicerką foteli.


SYSTEM INFORMACYJNO-MULTIMEDIALNY - stałe połączenie ze światem

Giulietta jest wyposażona w innowacyjny system multimedialny Uconnect™ obejmujący 5-calowy wyświetlacz dotykowy, obsługę technologii Bluetooth, odtwarzanie plików MP3 i strumieniowe przesyłanie dźwięku, gniazdo Aux-in, port USB, polecenia głosowe oraz lektora SMS. Najnowszym dodatkiem w tej wersji jest usługa Uconnect™ Live: instalacja aplikacji na smartfonie umożliwia integrację usług TomTom Live i innych wyjątkowych aplikacji, takich jak Efficient Drive oraz my:Car. Dzięki Uconnect™ Live można też korzystać ze strumieniowego przesyłania muzyki w serwisach Deezer i TuneIn oraz dzielić się z przyjaciółmi wrażeniami z podróży na Facebooku i Twitterze. Dodatkowo aplikacja Alfa Performance, dostępna w systemie Uconnect 6,5” Radio Nav, pozwala na monitorowanie parametrów pojazdu, pomiar osiągów i uzyskiwanie wskazówek dotyczących jazdy w czasie rzeczywistym.Usługi Uconnect™ Live są wyposażeniem standardowym.


Przyciski sterujące na ramionach kierownicy pomagają kierowcy bezpiecznie obsługiwać system multimedialny.


Na wyświetlaczu w układzie Matrix widać zarówno parametry pojazdu, jak i wskazówki dotyczące jazdy, wyświetlane w czasie rzeczywistym.


ALFA D.N.A- punkt zwrotny w kontekście przyjemności z jazdy

Alfa D.N.A. to wyjątkowy system wyboru stylu jazdy Alfa Romeo, który idealnie dopasowuje parametry pracy układów pojazdu zarówno do indywidualnego stylu jazdy kierowcy, jak i do warunków drogowych.

ZAWIESZENIE - unikatowe zawieszenie

Standardowe wyposażenie nowej Giulietty obejmuje najnowocześniejsze systemy elektroniczne, zapewniające dynamiczną kontrolę i bezpieczeństwo. Rozwiązania strukturalne zostały zaprojektowane w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem trakcji, zwinności i bezpieczeństwa. Lekka i sztywna konstrukcja jest wykonana m.in. z aluminium i stali o wysokiej wytrzymałości. Zadaniem zawieszenia o unikatowej charakterystyce jest zapewnienie doskonałego prowadzenia czy też podczas pokonywania ostrych zakrętów nawet przy dużej prędkości.


Kolumny MacPhersona z przodu oraz wielowahaczowe zawieszenie z tyłu zwiększają kontrolę, komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach.


Aktywna przekładnia kierownicza z dwoma zębnikami to nowe rozwiązanie w układzie kierowniczym, gwarantujące największą satysfakcję z jazdy.Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo

Alfa Romeo Giulietta to jeden z najstarszych na rynku samochodów kompaktowych. W tym roku przeszedł drobny lifting. Czy jest to jeszcze auto warte uwagi? Sprawdzamy.

Zobacz video test

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza