Giulietta B-Tech

SPORTOWY CHARAKTER

Ciemne, błyszczące elementy wykończeniowe wzbogacają sportowe DNA Giulietty w wersji B-Tech. Ciemne wykończenia, jak: błyszczące zewnętrzne klamki drzwi, zewnętrzne obudowy lusterek bocznych, dolna część grilla przedniego w kształcie litery ‘V’, osłona świateł przeciwmgielnych oraz logo w ciemnym kolorze wyrażają dynamikę Giulietty jak nigdy dotąd.
Ciemne 18" koła ze stopów lekkich i kołpaczki między śrubamiPowiększone ciemne rury wydechowe i sportowy tylni zderzak.Ciemne, błyszczące obudowy lusterek i przyciemniane tylne szyby.


IKONA STYLU I KOMFORTU

Dbałość o szczegóły nie kończy się na nadwoziu. Giulietta B-Tech oferuje maksymalny komfort dzięki odpowiedniej mieszance stylu i innowacji: dwustrefowa klimatyzacja, tempomat oraz wnętrze z czarnoszarej tkaniny.
Nowe fotele pokryte popielato-czarną tkaniną.Automatyczna klimatyzacja dwustrefowa.Nowa ciemna podsufitka znakomicie pasująca do wnętrza.


WEŹ SWÓJ ŚWIAT NA PRZEJAŻDŻKĘ

Giulietta B-Tech oferuje zaawansowany system informacyjno-multimedialny z 7" radiem Alfa Connect frimy Alpine, do którego można podłączyć smartfona dzięki aplikacjom Apple CarPlay oraz Android Auto. Przyciski na kierownicy pozwalają skupić się na prowadzeniu samochodu będąc stale połączonym ze światem zewnętrznym.
Radio z wyświetlaczem 7” Alfa Connect Alpine z Bluetooth do przesyłania strumieniowego muzyki oraz prowadzenia rozmów bez odrywania rąk od kierownicy, polecenia głosowe, czytanie wiadomości tekstowych, kamera cofania, wejścia USB i HDMI oraz tylne czujniki parkowania.Tempomat pozwala na ustawienie żądanej prędkości, aby skupić się na komforcie i bezpieczeństwie.Mopar Connect Services pozwalają kierowcy być zawsze połączonym z pojazdem dzięki wbudowanemu gniazdu SIM, nawigacji satelitarnej i akcelerometrowi. Zdalna obsługa gwarantuje zwiększone bezpieczeństwo na drodze i łatwiejszą kontrolę nad pojazdem.


ALFA D.N.A- punkt zwrotny w kontekście przyjemności z jazdy

System AlfaTM DNA oferuje różne ustawienia dynamiki pojazdu — steruje momentem obrotowym silnika, hamulcami za pomocą funkcji Pre-Fill, logiką zmiany przełożeń w skrzyni TCT, reakcją na operowanie pedałem przyspieszenia, systemem ESC, mechanizmem różnicowym Alfa Q2 z elektroniczną blokadą, a także systemem kontroli trakcji ASR. Kierowca może wybrać jeden trzech trybów jazdy — w zależności od warunków drogowych i stylu jazdy.

 

EWOLUCJA UKŁADU ZAWIESZENIA

Dzięki niezrównanemu doświadczeniu Alfy, Giulietta zapewnia maksimum komfortu i radości z jazdy, która jest synonimem Alfy Romeo.


Kolumny MacPhersona z przodu oraz wielowahaczowe zawieszenie z tyłu zwiększają kontrolę, komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach.


Aktywna przekładnia kierownicza z dwoma zębnikami to nowe rozwiązanie w układzie kierowniczym, gwarantujące największą satysfakcję z jazdy.


NOWY SPOSÓB PANOWANIA NA DRODZE

Giulietta B-Tech oferuje wybór silników o optymalnej mocy i wydajności. Do wyboru dostępne są silniki benzynowe 1.4 TB 120 o mocy KM z manualną 6-stopniowa skrzynia biegów i wysokoprężne 1.6 Jtd o mocy 120 KM, dostępny zarówno z manualną jak i automatyczną skrzynia biegów TCT.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza