Giulietta Sport

Prawdziwy sportowy duch Alfa Romeo

Giulietta Sport, zaprojektowana w kultowym stylu Alfa Romeo, charakteryzuje się też niezwykłą dynamiką i jeszcze odważniejszym wyglądem. Dzięki ekskluzywnym i wyrazistym detalom podkreślającym sportowy duch tej wersji Giulietta Sport przyciąga wzrok i wyróżnia się z każdej perspektywy.W standardzie oferuje:

 • 17‑calowe obręcze kół z lekkiego stopu
 • Listwy progowe
 • Sportowe zderzaki z czerwonym obramowaniem Alfa Red
 • Powiększone wyloty rur wydechowych
 • Przyciemniane szyby
 • Światła przeciwmgłowe

Ekskluzywny, sportowy wygląd ze standardowymi w Giulietcie Sport 5‑otworowymi 18‑calowymi obręczami kół z lekkiego stopu.Tylny dyfuzor powietrza z aerodynamicznym profilowaniem, czerwone obramowanie i poszerzony wydech podkreślają sportowy wygląd tej wersji.Dostępne w opcji ekskluzywne wykończenie Carbon Look podkreśla sportową naturę tego modelu.


Manifestacja włoskiego stylu

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy we wnętrzu Giulietty Sport, jest kwintesencja stylu Alfa Romeo. Dzięki całkowicie czarnemu wnętrzu, czarnym wstawkom na tunelu centralnym i panelach drzwiowych, nowym dwukolorowym fotelom z szaro-czarną tapicerką oraz obszytej skórą kierownicy styl Giulietty Sport jest absolutnie niepowtarzalny: prosty, a jednocześnie elegancki. Wersja ta zapewnia również wysoki poziom komfortu, dzięki czemu nawet najdłuższa podróż będzie przyjemna: w standardzie znajduje się tempomat, przedni podłokietnik oraz światła przeciwmgłowe.
Sportowy duch Alfa Romeo w Twoich rękach: czarna kierownica obszyta skórą jest w Giulietcie Sport oferowana w standardzie.Całkowicie czarne wnętrze dodaje charakteru wnętrzu Giulietty Sport.Dodatkowy szczegół zwiększający wygodę: przedni podłokietnik jest standardem w tej wersji modelu


Ekskluzywny dotyk innowacji

Giulietta Sport jest standardowo wyposażona w innowacyjny system multimedialny Uconnect™ z 5-calowym ekranem dotykowym, modułem Bluetooth®, odtwarzaczem MP3, funkcją odbioru strumieniowej transmisji dźwięku, gniazdami Aux-in i USB, obsługą poleceń głosowych oraz lektorem SMS. System RadioNAV z ekranem 6,5” i tunerem DAB jest dostępny jako opcja. Ponadto w ekskluzywnym pakiecie Tech można otrzymać radio Alfa Connect 7” by Alpine z systemami Android Auto i Apple Carplay.
Radio Alfa Connect 7” by Alpine z systemami Android Auto i Apple CarplayUconnect™ 6.5” Radio Nav, tuner DAB, Uconnect™ Live i systemy Alfa Romeo Performance są dostępne jako opcja.W ekskluzywnym pakiecie Tech można zamówić dodatkowo kamerę cofania.


ALFA D.N.A- punkt zwrotny w kontekście przyjemności z jazdy

System AlfaTM DNA oferuje różne ustawienia dynamiki pojazdu — steruje momentem obrotowym silnika, hamulcami za pomocą funkcji Pre-Fill, logiką zmiany przełożeń w skrzyni TCT, reakcją na operowanie pedałem przyspieszenia, systemem ESC, mechanizmem różnicowym Alfa Q2 z elektroniczną blokadą, a także systemem kontroli trakcji ASR. Kierowca może wybrać jeden trzech trybów jazdy — w zależności od warunków drogowych i stylu jazdy.

ZAWIESZENIE I UKŁAD HAMULCOWY - wyjątkowa sportowa konfiguracja

Nowa Giulietta w wersji Veloce jest wyposażona w najnowocześniejsze systemy elektroniczne, stworzone z myślą o dynamicznej kontroli i bezpieczeństwie. Rozwiązania strukturalne zostały zaprojektowane w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem trakcji, zwinności i bezpieczeństwa. Lekka i sztywna konstrukcja jest wykonana m.in. z aluminium i stali o wysokiej wytrzymałości. Zadaniem zawieszenia o unikatowej charakterystyce jest zapewnienie doskonałej równowagi nawet przy dużej prędkości. Ponadto wyłącznie wersja Giulietta Veloce jest wyposażona w powiększony układ hamulcowy Brembo z czerwonymi zaciskami hamulcowymi Alfa Romeo, odpowiedni do sportowych osiągów.Kolumny MacPhersona z przodu oraz wielowahaczowe zawieszenie z tyłu zwiększają kontrolę, komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach.


Aktywna przekładnia kierownicza z dwoma zębnikami to nowe rozwiązanie w układzie kierowniczym, gwarantujące największą satysfakcję z jazdy.


Sportowe serce, któremu nic nie dorówna

Giulietta Sport oferuje udoskonaloną gamę potężnych silników. Trzy z nich mogą współpracować z dwusprzęgłową półautomatyczną skrzynią biegów Alfa TCT, która zapewnia stały moment obrotowy i wydajniejsze przeniesienie napędu bez utraty mocy przy zmianie przełożeń.Giulietta Sport jest oferowana z 4 silnikami benzynowymi do wyboru:
· 1.4 Turbo Benzyna 120 KM
· 1.4 Turbo Benzyna 120 KM w wersji dwupaliwowej LPG
· 1.4 Turbo MultiAir 150 KM
· 1.4 Turbo MultiAir 170 KM z przekładnią TCT
Dostępne są również 4 silniki wysokoprężne:
· 1.6 JTDm 120 KM z przekładnią manualną lub TCT
· 2.0 JTDm 150 KM
· 2.0 JTDm 175 KM z przekładnią TCTPAKIETY

Każda Alfa Romeo jest wyjątkowa, ale może zostać dodatkowo wyposażona ekskluzywne pakiety: odkryj i skonfiguruj je dla swojej Giulietty Sport.


TECH

Dla tych, którzy oczekują pełnej łączności na pokładzie:

 • Radio Alfa Connect 7” by Alpine z pojemnościowym ekranem dotykowym
 • Apple Carplay /Android Auto
 • Kamera cofania
 • Gniazdo HDMI


CARBON LOOK

Dla tych, którzy oczekują jeszcze bardziej sportowego charakteru:

 • Karbonowe wykończenie lusterek, przedniego dyfuzora, listew progowych, przedniego grilla, świateł przednich, konturu deski rozdzielczej oraz paneli drzwiowych
 • Metalowe, błyszczące wykończenie klamek i obudowy świateł przeciwmgłowych
 • Ciemnoszare wykończenia


WIDOCZNOŚĆ

Dla tych, którzy oczekują jeszcze większej funkcjonalności:

 • Przyciemniana rama przedniej szyby, czujniki deszczu i zmierzchu
 • Elektrochromatyczne lusterko wsteczne
 • Elektrycznie składane lusterka boczne


KOMFORT

Dla tych, którzy pragną jeszcze większego komfortu jazdy:

 • Elektryczna regulacja fotela w odcinku lędźwiowym na przednich fotelach
 • Regulowana wysokość przednich foteli
 • Tylny podłokietnik

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza