Giulietta Super

NADWOZIE - jeszcze bardziej sportowa

Do standardowego wyposażenia nowej Giulietty w wersji Super należą między innymi lampy przeciwmgielne, matowe chromowane lusterka boczne, chromowana obramowania okien oraz nowe 16-calowe aluminiowe felgi. Każdy z tych detali podkreśla osiągi i wyrazisty wygląd tej wersji. Sportowy charakter Giulietty Super można jeszcze wzmocnić pakietem Veloce zawierającym wszystkie elementy stylistyczne wersji Veloce.
Giulietta Super jest standardowo wyposażona w aluminiowe felgi 16".


Chromowane obramowania okien zewnętrznych podkreślają elegancję Giulietty Super.Giulietta Super jest dostępna z atrakcyjnymi pakietami z dużą wartością dla klienta, w tym wzmacniającym sportowy charakter pakietem Veloce.


WNĘTRZE - wygodniejsza i bardziej stylowa

Wnętrze Giulietty Super w naturalny sposób harmonizuje z ciałem i duszą kierowcy. Wyposażenie Giulietty Super zawiera w stosunku do wersji podstawowej takie dodatkowe elementy jak: dwustrefowa automatyczna klimatyzacja, tempomat, podłokietnik z przodu oraz nowa, szaro-czarna tapicerka foteli „cannelloni”.Nowe siedzenia pokryte tkaniną techniczną w kolorze czarnym.


Dwustrefowa automatyczna klimatyzacja należy do standardowego wyposażenia wersji Super.


Giulietta Super jest dostępna również ze skórzaną tapicerką foteli w kolorze brązowym, czarnym lub czerwonym.


SYSTEM INFORMACYJNO-MULTIMEDIALNY - stałe połączenie ze światem

Giulietta w wersji Super jest wyposażona w innowacyjny system multimedialny Uconnect™, obejmujący 5-calowy wyświetlacz dotykowy, moduł Bluetooth, odtwarzacz MP3 i odbiornik transmisji strumieniowych audio, Aux-in, złącze USB, obsługę poleceń głosowych oraz lektora SMS. Najnowszym dodatkiem w tej wersji jest usługa Uconnect™ Live: instalacja aplikacji na smartfonie umożliwia integrację usług TomTom Live i innych wyjątkowych aplikacji, takich jak Efficient Drive oraz my:Car. Dzięki Uconnect™ Live można też korzystać ze strumieniowego przesyłania muzyki w serwisach Deezer i TuneIn oraz dzielić się z przyjaciółmi wrażeniami z podróży na Facebooku i Twitterze. Dodatkowo aplikacja Alfa Performance, dostępna w systemie Uconnect 6,5" Radio Nav, pozwala na monitorowanie parametrów pojazdu, pomiar osiągów i uzyskiwanie wskazówek dotyczących jazdy w czasie rzeczywistym.

W przeciwieństwie do wersji wyposażenia BASE radio w wersji Super obsługuje usługę Live.Usługi Uconnect™ Live są wyposażeniem standardowym.


Tempomat będący również wyposażeniem standardowym, to przydatne wyposażenie zwłaszcza w czasie dalekich podróży.


Na wyświetlaczu w układzie Matrix widać zarówno parametry pojazdu, jak i wskazówki dotyczące jazdy, wyświetlane w czasie rzeczywistym.


ALFA D.N.A- punkt zwrotny w kontekście przyjemności z jazdy

Alfa D.N.A. to wyjątkowy system wyboru stylu jazdy Alfa Romeo, który idealnie dopasowuje parametry pracy układów pojazdu zarówno do indywidualnego stylu jazdy kierowcy, jak i do warunków drogowych.

ZAWIESZENIE - unikatowe zawieszenie

Standardowe wyposażenie nowej Giulietty obejmuje najnowocześniejsze systemy elektroniczne, zapewniające dynamiczną kontrolę i bezpieczeństwo. Rozwiązania strukturalne zostały zaprojektowane w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem trakcji, zwinności i bezpieczeństwa. Lekka i sztywna konstrukcja jest wykonana m.in. z aluminium i stali o wysokiej wytrzymałości. Zadaniem zawieszenia o unikatowej charakterystyce jest zapewnienie doskonałego prowadzenia czy też podczas pokonywania ostrych zakrętów nawet przy dużej prędkości.


Kolumny MacPhersona z przodu oraz wielowahaczowe zawieszenie z tyłu zwiększają kontrolę, komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach.


Aktywna przekładnia kierownicza z dwoma zębnikami to nowe rozwiązanie w układzie kierowniczym, gwarantujące największą satysfakcję z jazdy.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza