Stelvio B-Tech

ODCIEŃ CZARNY POWRACA Z PEŁNĄ MOCĄ.

Stelvio B-Tech Edition jest najnowszą wersją wielokrotnie nagradzanego SUV-a Alfa Romeo. Wersja stworzona by podkreślić śmiałe włoskie cechy, najnowszą technologię i wyjątkowe osiągi – ten model posiada eleganckie, a jednocześnie agresywne czarne elementy wykończeniowe wewnątrz i na zewnątrz samochodu oraz innowacyjną technologię. W każdym detalu przejawia się bezkompromisowy duch oferujący moc i możliwości z najwyższej półki oraz design, który można określić tylko jako Alfa Romeo.
Wyposażona w 35W bi-ksenonowe reflektory przednie i LEDowe reflektory tylne - Stelvio B-Tech gwarantuje pełną widoczność, bezpieczeństwo i styl.Ciemne, błyszczące obudowy lusterek i dynamiczne relingi dachowe podkreślają sportową duszę Stelvio B-Tech.Najnowsze rozwiązania technologiczne jak Alfa Connect 8,8’’ z aplikacjami Apple CarPlay/Android Auto oraz aktywnym tempomatem.


NIEPODWAŻALNIE ALFA ROMEO

Niepowtarzalny design Stelvio zyskuje mroczniejszy i bardziej imponujący wygląd w wersji B-Tech. Ciemne błyszczące obramowania szyb bocznych DLO, przedni grill u dołu wykończony włóknem węglowym, obudowy lusterek i bi-ksenonowe reflektory przednie robią niesamowite wrażenie, zarówno na kierowcach, jak i na przechodniach. Masywne nadwozie jest jeszcze bardziej uwidocznione przez 19-calowe koła w ciemnym wykończeniu, lakierowane zaciski hamulców, czarne relingi dachowe wzmacniają dominującą naturę pierwszego SUVa Alfy Romeo.
Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa jest standardem we wszystkich wersjach.Elektrycznie otwierana pokrywa bagażnika z regulacją otwarcia w 4 płaszczyznach dostępna jest w ramach standardowego wyposażenia Stelvio.Pojemność bagażnika wynosi 525 litrów. Konfiguracja i konstrukcja siedzeń zapewnia pełna przestrzeń dla wszystkich podróżujących..


WNĘTRZE
NAJCZYSTSZA FORMA PRZYJEMNOŚCI Z JAZDY

Tam, gdzie komfort i wnętrze zaprojektowane z myślą o kierowcy tworzą wspólnie niepowtarzalny wystrój. Najlepsze materiały, takie jak skóra i tkanina, oraz ergonomiczny kształt foteli tworzą harmonijną całość z najbardziej zaawansowaną technologią: Adaptacyjny tempomat ACC, wyświetlacz między zegarami TFT 7” i system Alfa Connect Services.
W Stelvio B-Tech do wyboru są trzy opcje kolorystyczne foteli: czarna tkanina – czarna skóra, czarna tkanina – brązowa skóra, czarna tkanina – czerwona skóra.Czarną skórą o wysokiej jakości obszyta jest kierownica. 


SYSTEM INFORMACYJNO-MULTIMEDIALNY
PO PROSTU WYJĄTKOWA

Jeśli chodzi o multimedia, Stelvio B-Tech nie ustępuje nikomu. Wyświetlacz TFT 7”miedzy zegarami i kolorowy wyświetlacz HD 8,8” z radiem cyfrowym DAB oraz aplikacjami Apple CarPlay/Android Auto są stylowo wkomponowane w deskę rozdzielczą. Alfa Connect Services pozwala kierowcy być zawsze połączonym ze światem zewnętrznym dzięki wbudowanemu gniazdu SIM, nawigacji satelitarnej i akcelerometrowi. Dzięki Alfa Connect Services kierowca może się czuć bezpiecznie na drodze.
Apple CarPlay i Android Auto umożliwiają wykorzystanie pełnego potencjału smartfona.Zadbaj o samochód i spokój umysłu dzięki Alfa Connect Services.Otrzymuj powiadomienia w czasie rzeczywistym dotyczące pasażerów, stylu jazdy i użytkowania pojazdu. Pełna kontrola jeszcze nigdy nie była tak łatwa.


BEZPIECZEŃSTWO
W KAŻDYM MIEJSCU I W KAŻDYM MOMENCIE

Stelvio B-Tech jest wyposażony w systemy bezpieczeństwa zaprojektowane wyłącznie przez Alfa Romeo. Zintegrowany system hamulcowy (IBS) łączy kontrolę stabilności z układem hamulcowym w jedno elektromechaniczne urządzenie. Niezwykła innowacja zapewniająca natychmiastową i niezwykle precyzyjną reakcję na hamowanie, gwarantująca maksymalne bezpieczeństwo, gdy jest najbardziej potrzebne.System ostrzegający o opuszczaniu pasa ruchu (Lane Departure Warning, LDW) alarmuje kierowcę, gdy pojazd zaczyna opuszczać pas bez włączonego kierunkowskazu


System ostrzegania przed najechaniem na poprzedzający pojazd (FCW) z autonomicznym hamulcem awaryjnym (AEB) informuje kierowcę o niebezpieczeństwie i w razie zagrożenia kolizją uruchamia hamulec automatycznie.


Adaptacyjny tempomat jest standardem w B-Tech i utrzymuje stałą prędkość pojazdu oraz przez cały czas kontroluje bezpieczną odległość od pojazdu poprzedzającego.


ALFA D.N.A
Możliwość wyboru trybu jazdy

Stelvio w standardzie oferuje unikalny system AlfaTM DNA zaprojektowany przez inżynierów Alfa Romeo z myślą o bezkompromisowej przyjemności z jazdy. Kierowca może wybrać jeden z 3 trybów jazdy (w zależności od swoich własnych preferencji)oferowanych przez innowacyjny system Alfa™ DNA, który steruje momentem obrotowym, reakcją układu hamulcowego (za pomocą funkcji Pre-Fill), wartością przełożenia oraz systemem kontroli trakcji ESC i ASR.


ZAWIESZENIE
RADOŚĆ Z JAZDY

Stelvio B-Tech daje uczucie lekkości i jednocześnie wspaniałego trzymania się drogi - poezji ruchu możliwej tylko dzięki innowacyjnemu zawieszeniu zaprojektowanemu wyłącznie przez najlepszych inżynierów Alfy Romeo. Alfalink™ zapewnia najlepszą przyczepność i prowadzenie w swojej klasie, nawet przy dużej prędkości. Wykorzystanie aluminium i specjalnych kompozytów w przednim i tylnym zawieszeniu znacznie zredukowało ich wagę, co umożliwiło znaczny wzrost wydajności i osiągów.


Dzięki dwuwahaczowemu zawieszeniu osi przedniej z półwirtualną osią skrętną systemu AlfaLink™, koła są zawsze w pozycji prostopadłej do drogi, nawet podczas szybkiego pokonywania zakrętów. Większa przyczepność i mniejsza podsterowność dają uczucie doskonałej precyzji układu kierowniczego.


4,5-punktowe zawieszenie osi tylnej systemu AlfaLink™ zapewnia najlepsze prowadzenie w swojej klasie oraz najwyższy komfort dla wszystkich pasażerów.


NAPĘD Q4 AWD
Nowa generacja technologii napędu na cztery koła.

Q4 to napęd AWD zaprojektowany przez Alfę Romeo, oferujący kontrolę trakcji w czasie rzeczywistym dla zwiększonego bezpieczeństwa i wydajności. Na bieżąco monitoruje on warunki drogowe i optymalizuje rozłożenie momentu obrotowego między oś przednią i tylną w celu spełnienia wszelkich wymagań dotyczących osiągów, właściwości jezdnych i przyjemności z jazdy. Napęd Q4 (AWD) gwarantuje najszybsze rozłożenie momentu obrotowego między obie osie poprzez wykorzystanie mechanizmu różnicowego o ograniczonym poślizgu (do 2.5%) i zapewnia niezrównaną przyczepność i stabilność samochodu.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza