Stelvio Business

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY
Nowy sportowy design zyskuje uznanie wśród SUV’ów.

Stelvio w wersji Business to wyjątkowa wersja w gamie Alfa Romeo. Włoski design ukształtował bezkompromisowego i bezprecedensowego SUVa, stworzonego, aby zmieniać standardy w swojej klasie. Elegancki i jednocześnie sportowy wygląd wersji Business łączy w sobie kompaktowość i elastyczność z wszechstronnością i przestronnością tradycyjnego SUVa.
Wersja Business w standardzie wyposażona jest w eleganckie, 17-calowe, aluminiowe obręcze kół.Tylne lampy wykonane w technologii LED: gwarantują bezpieczeństwo i widoczność bez względu na warunki pogodowe.Wersja Business w standardzie wyposażona jest w elektrycznie składane lusterka boczne, reflektory Bi-ksenonowe 35W z AFS i DRL ze spryskiwaczami.


WNĘTRZE
Praktyczne i wyszukane, prawdziwy styl Alfa Romeo

Wnętrze prawdziwej Alfa Romeo zawsze zorientowane jest na kierowcę, który znajduje się w centrum uwagi. Kierowca w wersji Business siedzi wysoko nie tracąc przy tym wrażenia sportowej jazdy i mając poczucie dominacji na drodze. Całość uzupełnia praktyczny i jedyny w swoim rodzaju design kokpitu, który otacza kierowcę. Każdy szczegół w tym wariancie wykończenia stworzony został z myślą o maksymalnej przyjemności jazdy. Wnętrze oferuje nieodparte poczucie elegancji, czego wyrazem są detale wykonane z największą skrupulatnością. Tapicerka przednich siedzeń, z możliwością regulacji w sześciu płaszczyznach została wykonana z czarnej praktycznej tkaniny technicznej.Do standardowego wyposażenia wersji Business zalicza się 3,5” wyświetlacz TFT między zegarami i radio Connect wysokiej rozdzielczości z wyświetlaczem 6,5”.


 

Obszyta skórą kierownica wyposażona jest w ekskluzywny przycisk start engine dostępny tylko w super sportowych modelach.


EMOCJE PŁYNĄCE Z WNĘTRZA
Ujmują za serce już podczas pierwszej jazdy testowej

Dzięki Stelvio, Alfa Romeo stworzyła nowe podejście w interpretacji SUVa. W wyniku dogłębnych badań nad ergonomią wnętrza, fotel kierowcy umiejscowiony wysoko, jednocześnie umożliwia zachowanie sportowej pozycji, co czyni Stelvio niekwestionowanym liderem w tym segmencie. Kierowca zawsze znajduje się w centrum uwagi i może z góry obserwować drogę, nie rezygnując jednocześnie z wrażeń jazdy sportowym sedanem. Stelvio SUV zapewnia sportowy duch i gwarantuje niezwykłą wszechstronność i dużo przestrzeni wnętrza, które jest proste i funkcjonalne, stworzone z myślą o zapewnieniu komfortu również dla pasażerów podróżujących na tylnej wygodnej kanapie.
Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa jest standardem we wszystkich wersjach.Elektrycznie otwierana pokrywa bagażnika z regulacją otwarcia w 4 płaszczyznach dostępna jest w ramach standardowego wyposażenia Stelvio.Pojemność bagażnika wynosi 525 litrów. Konfiguracja i konstrukcja siedzeń zapewnia pełna przestrzeń dla wszystkich podróżujących..


SYSTEM INFORMACYJNO-MULTIMEDIALNY
Jeszcze lepiej połączony, jeszcze bardziej niepowtarzalny

Stelvio wyposażony jest w najnowszej generacji system informacyjno-multimedialny. Wersja Business posiada w standardzie 6,5-calowy, kolorowy wyświetlacz ze zintegrowaną fabryczną nawigacją 6,5” sterowaną za pomocą praktycznego, obrotowego pokrętła rotary pad. Usługi oraz łączność wzbogacone zostały o aplikacje stworzone specjalnie dla Alfa Romeo, jak np. MyCar, aplikację zaprojektowaną do diagnostyki i monitorowania zużycia paliwa oraz stylu jazdy. Łączność odbywa się za pomocą komend głosowych lub wielofunkcyjnych przycisków znajdujących się na ramionach kierownicy. Ponadto audio Stelvio umożliwia strumieniowe przesyłanie danych oparte na technologii Bluetooth, w tym odtwarzanie muzyki i wykonywanie połączeń telefonicznych bezpośrednio ze smartfona bez konieczności zdejmowania rąk z kierownicy. zdjęcia 6,5-calowego ekranu
Wersja Business wyposażona w przednie i tylne światła w technologii LED DRL oraz dodatkowo w Bi-Xenonowe reflektory przednie o mocy 35 watt ze spryskiwaczami i funkcją AFS.Wersja Business w standardzie wyposażona jest w system audio Alfa Connect z ośmioma głośnikami. Dodatkowo w standardzie oferowana jest fabryczna nawigacja z wyświetlaczem 6,5”.Łatwość parkowania i manewrowanie zapewnione jest dzięki tylnym czujnikom parkowania oferowanym w standardzie. Komfort i funkcjonalność dodatkowo zapewniają czujniki zmroku i deszczu również dostępne w standardzie.


BEZPIECZEŃSTWO
Bezkompromisowe bezpieczeństwo jest częścią standardowego wyposażenia

Stelvio Business wyposażony jest w ekskluzywne systemy bezpieczeństwa opracowane przez Alfa Romeo takie jak zintegrowany układ hamulcowy (IBS), który w jednym systemie elektromechanicznym łączy kontrolę stabilności oraz tradycyjne hamowanie. To innowacyjne rozwiązanie daje gwarancję natychmiastowej i bardzo precyzyjnej reakcji podczas hamowania, zwiększając sprawność i niezawodność działania w każdych warunkach drogowych.System ostrzegający o opuszczaniu pasa ruchu (Lane Departure Warning, LDW) alarmuje kierowcę, gdy pojazd zaczyna opuszczać pas bez włączonego kierunkowskazu


System ostrzegania przed najechaniem na poprzedzający pojazd (FCW) z autonomicznym hamulcem awaryjnym (AEB) informuje kierowcę o niebezpieczeństwie i w razie zagrożenia kolizją uruchamia hamulec automatycznie.


Stelvio posiada w standardzie tempomat z ogranicznikiem prędkości a na życzenie klienta dostępna jest opcja z aktywnym tempomatem (ACC).


ALFA D.N.A
Możliwość wyboru trybu jazdy

Stelvio w standardzie oferuje unikalny system AlfaTM DNA zaprojektowany przez inżynierów Alfa Romeo z myślą o bezkompromisowej przyjemności z jazdy. Kierowca może wybrać jeden z 3 trybów jazdy (w zależności od swoich własnych preferencji)oferowanych przez innowacyjny system Alfa™ DNA, który steruje momentem obrotowym, reakcją układu hamulcowego (za pomocą funkcji Pre-Fill), wartością przełożenia oraz systemem kontroli trakcji ESC i ASR.


ZAWIESZENIE
Nowy wymiar komfortu jazdy w kategorii SUV

Stelvio łączy komfort, jakiego można oczekiwać od SUV-a, z przyjemnością z jazdy, którą może zapewnić tylko sportowy sedan. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i wysokiej jakości materiałów jest komfortowy, a jednocześnie zwinny, lekki i stabilny. Sekret jego dynamicznego charakteru tkwi w całkowicie nowym układzie zawieszenia zaprojektowanym przez Alfa Romeo. Opatentowany system AlfaLink™ zwiększa wszechstronność zawieszenia wielowahaczowego, zapewniając optymalny komfort jazdy oraz najlepsze w tej klasie trzymanie się drogi (dotyczy to również przyczepności bocznej). Ponadto szerokie zastosowanie aluminium i kompozytów - zarówno
w przednim, jak i tylnym zawieszeniu - umożliwiło zmniejszenie całkowitej masy samochodu, co ma bardzo istotny wpływ na wydajność
i osiągi.


Dzięki dwuwahaczowemu zawieszeniu osi przedniej AlfaLink™
z półwirtualną osią skrętną przednie koła są zawsze ustawione prostopadle do nawierzchni, nawet podczas szybkiego pokonywania zakrętów. Lepsza przyczepność boczna
i ograniczenie podsterowności poprawiające komfort prowadzenia.


Tylne, wielowahaczowe, 4,5 ramienne zawieszenie AlfaLink™ zapewnia najlepsze w tej klasie trzymanie się drogi i wyjątkowy komfort kierowcy i pasażerów.


SYSTEM Q4 AWD
Nowa generacja napędu na cztery koła

Q4 to system napędu na wszystkie koła opracowany przez Alfa Romeo, oferujący kontrolę trakcji w czasie rzeczywistym, czego efektem jest większe bezpieczeństwo i wydajność operacyjna. System wykrywa i monitoruje warunki drogowe, aby w zależności od sytuacji przekazać odpowiedni moment obrotowy na wszystkie osie, spełniając największe oczekiwania pod względem osiągów, elastyczności i przyjemności jazdy. System Q4 AWD posiada niespotykane wcześniej właściwości: wykorzystuje duży uślizg mechaniczny (do 2.5%) pomiędzy dwiema osiami, zapewniając niezrównaną kontrolę trakcji i stabilność.


PAKIETY DOSTĘPNE DLA STELVIO BUSINESS

PAKIET ‘ASYSTENT KIEROWCY PLUS’

 • Automatyczne włączanie świateł mijania i drogowych
 • Czujnik monitorowania martwych pól
 • Kamera cofania
 • Lusterko wewnętrzne elektrochromatyczne (samościemniające się)
 • Czujniki parkowania przód i tył
 • Lusterka zewnętrzne elektrochromatyczne (samościemniające się)

PAKIET 'ELEKTRYCZNE FOTELE'

 • 6-cio stopniowa elektryczna regulacja fotela kierowcy
 • 6-cio stopniowa elektryczna regulacja fotela pasażera

PAKIET ‘CONVENIENCE PLUS’

 • System Keyless Entry - system bezkluczykowego otwarcia drzwi
 • Air Quality System
 • Szyba z filtrem przeciwsłonecznym
 • Przedni port USB/ gniazdo 12v
 • Zewnętrzne podświetlenie klamek drzwi

PAKIET 'ZIMOWY'

 • Podgrzewana kierownica
 • Ogrzewane dysze przednich spryskiwaczy
 • Fotele przednie podgrzewane

PAKIET "AUDIO SOUND THEATRE" (718+LCA)

  • system audio obejmujący 10 głośników w tym subwoofer (718). 400 Watt wzmacniacz, 9 głośników (4x165-mm, 30 Watt, 1 x 80-mm 20 Watt, 4x25-mm 20 Watt), 1 subwoofer 180 mm x 250 mm, 40 Watt
  • podświetlenie białe ledowe strefy stóp, wewnętrznych klamek drzwi oraz pod panelami drzwi (LCA)

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza