Stelvio Executive

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY
Niespotykana wcześniej nowość w świecie SUV’ów

Stelvio Executive to znacznie więcej niż tradycyjny SUV: jego typowe dla Alfa Romeo linie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby przyciągały wzrok. Charakterystyczny, włoski design Alfa Romeo stworzył SUV’a o wyważonych proporcjach, którego wyróżnia precyzyjne wykończenie powierzchni oraz szczególny, sportowy wygląd. W rezultacie otrzymaliśmy wygląd, który świadczy o solidności i elastyczności: wersję Executive wyróżniają sportowe, wysokiej jakości detale. Ponadto, Stelvio łączy w sobie wszechstronność, przestronne wnętrze i pojemność ładunkową tradycyjnego SUV’a z autentycznym stylem Alfa Romeo.

 Stelvio Executive posiada 19-calowe obręcze ze stopów lekkich kół o eleganckim i sportowym designie.


Stelvio Executive ma w standardzie przednie światła b-Xenonowe o mocy 35 Watt z systemem DRL i AFS, które zwiększają widoczność, a tym samym bezpieczeństwo niezależnie od warunków pogodowych.


Sportowa sylwetka Stelvio nie ogranicza jego wszechstronności: Pojemność bagażnika wynosi aż 525 litrów. Dodatkowo tylna klapa sterowana jest elektrycznie z 3 systemami regulacji.


WNĘTRZE
Stworzone z myślą o jeszcze większej przyjemności jazdy

W porównaniu do innych modeli kategorii SUV, pomimo wysokie pozycji kierowcy, samochód prowadzi się jak sportowy sedan.Wszystko zostało zaprojektowane z myślą o kierowcy, zaś wybór wysokiej jakości materiałów i jedynych w swoim rodzaju detali sprawia wrażenie minimalistycznego i jednocześnie sportowego designu, bez przesady. Czysta i wszechogarniająca Przyjemność jazdy nie pozostawia miejsca na kompromisy. Aluminiowa listwa progowa, deska rozdzielcza i panele drzwi w dwóch kolorach wzmacniają prestiżowy charakter tego wariantu wykończenia. Siedzenia, dostępne w trzech wariantach kolorystycznych, czarna lub czerwona lub brązowa skóra naturalna. Dodatkowo przednie fotele posiadają wysuwaną część kolanową jeszcze, stając się jeszcze bardzie komfortowe dla kierowcy.Do standardowego wyposażenia Stelvio Executive zalicza się 7-calowy, kolorowy ekran TFT.Stelvio Executive wyposażony jest w obitą czarną skórą kierownicę, na której znajduje się klawisz uruchamiający silnik.


Dzięki pakietowi „Luxury” wnętrze Stelvio Executive wzbogacone jest o automatycznie podgrzewane, skórzane siedzenia z funkcją pamięci ustawień.


OGÓLNE WRAŻENIE WNĘTRZA
Tutaj spotykają się emocje i wszechstronność.

W SUV’ie Alfa Romeo kierowca siedzi wysoko utrzymując sportową pozycję, skąd może obserwować drogę, nie rezygnując ze sportowych. Kierowca zawsze znajduje się w centrum uwagi. Stelvio Executive nie jest tylko ekscytujący na drodze ale oferuje bogate wyposażenie: automatyczną, dwustrefową klimatyzację, czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz elektrochromatyczne lusterko wewnętrzne.Design wnętrza jest prosty i funkcjonalny; został opracowany z myślą o tym, aby zapewnić komfort dla trzech pasażerów na tylnym siedzeniu przy pojemności bagażnika wynoszącej 525 litrów.Stelvio Executive w ramach wyposażenia posiada system bezkluczykowego dostępu oraz podświetlenie klamek drzwi.


Bezkluczykowy system dostępny jest w standardzie, tak samo jak elektrycznie otwierana tylna pokrywa, która to funkcja oferuje łatwy dostęp do dużego bagażnika Stelvio.


Tempomat ze sterowaniem na kole kierownicy dostępny jest w standardzie we wszystkich wersjach Stelvio. Na życzenie dostępny jest adaptacyjny tempomat (ACC).


SYSTEM INFORMACYJNY
Z takim wyposażeniem wyróżnia się w tłumie

Stelvio Executive wyposażony jest w najnowszej generacji system informacyjny Alfa Romeo z ekranem o przekątnej 6,5” i nawigację fabryczną z mapą Europy Zachodniej w tym obszaru Polski. Ten duży ekran jest całkowicie wbudowany w deskę rozdzielczą; zgodnie z tradycją, zastosowano najnowocześniejsze technologie, ale nie dekoncentrują one kierowcy. Funkcje są proste i intuicyjne dzięki zastosowaniu eleganckiego i praktycznego, obrotowego pada sterującego umieszczonego na centralnej konsoli. Ponadto, system ten oferuje zaawansowane funkcje sterowania głosowego oraz kontrolki na kole kierownicy. Przesył strumienia audio oparty na technologii Bluetooth umożliwia odtwarzanie muzyki, wykonywanie połączeń telefonicznych oraz obsługę wszystkich rodzajów smartfonów bez konieczności zdejmowania rąk z kierownicy.Stelvio Executive standardowo wyposażony jest w kamerę cofania z dynamiczną siatką.


Stelvio Executive opcjonalnie może zostać wyposażony w nawigację 3D z wyświetlaczem o przekątnej 8.8” system nawigacji 3D oraz radio DAB.


Stelvio Executive oferuje w opcjonalnie system audio z ośmioma głośnikami.


BEZPIECZEŃSTWO
Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Stelvio Executive wyposażony jest w ekskluzywne systemy bezpieczeństwa opracowane przez Alfa Romeo takie jak zintegrowany układ hamulcowy (IBS), który w jednym systemie elektromechanicznym łączy kontrolę stabilności oraz tradycyjne hamowanie. To innowacyjne rozwiązanie daje gwarancję natychmiastowej i bardzo precyzyjnej reakcji podczas hamowania w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, nawet w przypadku wykonywania procedury hamowania awaryjnego.System ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDW) ostrzega kierowcę w razie gdy pojazd przypadkowo zjechał na inny pas ruchu bez uruchomienia kierunkowskazu. Stelvio Executive w ramach standardowego wyposażenia oferuje system monitorowania martwego pola z detekcją obiektów z tyłu samochodu.


System ostrzegania przed kolizjami z przodu (FCW) z autonomicznym systemem hamowania awaryjnego (AEB) ostrzega kierowcę o możliwości kolizji i w razie wystąpienia sytuacji awaryjnej uruchamia hamowanie awaryjne.


Dostępny na życzenie system monitorowania martwego pola (BSM) z detektorem obiektów przecinających drogę cofania ostrzega kierowcę o pojeździe lub pieszym, który znajduje się w martwym polu.


ALFA D.N.A- Czysta przyjemność jazdy Alfa Romeo

Stelvio w standardzie oferuje unikalny system AlfaTM DNA zaprojektowany przez inżynierów Alfa Romeo z myślą o bezkompromisowej przyjemności z jazdy. Kierowca może wybrać jeden z 3 trybów jazdy (w zależności od swoich własnych preferencji) oferowanych przez innowacyjny system Alfa™ DNA, który steruje momentem obrotowym, reakcją układu hamulcowego (za pomocą funkcji Pre-Fill), wartością przełożenia oraz systemem kontroli trakcji ESC i ASR.


ZAWIESZENIE
Nowa przyjemność jazdy w świecie SUV’ów

Stelvio Executive oferuje wygody tradycyjnego SUVa w połączeniu z przyjemnością jazdy, jaką jest w stanie zaoferować tylko Alfa Romeo.Stelvio, wykonany z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i materiałów jest elastyczny i komfortowy, cechuje go lekkość i rewelacyjna przyczepność do nawierzchni; tajemnica jego tkwi w konstrukcji zawieszenia opracowanej przez Alfa Romeo. System AlfaLink™ zwiększa wszechstronność tradycyjnego zawieszenia wielowahaczowego i oferuje najwyższy w tej klasie komfort i zwrotność w kwestii przyczepności poprzecznej. Dodatkowo, wykorzystanie aluminium i materiałów kompozytowych w przednim i tylnym zawieszeniu zmniejsza masę, co przynosi ogromne korzyści w kwestii oszczędności i osiągów.


Na przedniej osi, podwójne wahacze systemu AlfaLink™ z półwirtualną osią skrętną utrzymuje koła idealnie prostopadle do drogi nawet podczas skręcania przy dużej prędkości. Więcej przyczepności i mniej podsterowności dla doświadczenia doskonałej precyzji na kierownicy.


Na tylnej osi, 4,5-ramienne zawieszenie AlfaLink™ zapewnia najlepszą w tej klasie przyczepność i wyjątkowy komfort wszystkich pasażerów.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza