Stelvio Super

NADWOZIE - Sportowy design w nadwoziu SUV-a

Na pierwszy rzut oka widać, że Stelvio w wersji Super to rasowa Alfa Romeo. . Urok włoskiej stylistyki doskonale widoczny jest we wszystkich elementach i przetłoczeniach nadwozia, które pomimo sylwetki SUV’a nie musi rezygnować ze sportowego charakteru. Wersja Super to przykład wyjątkowego wyczucia proporcji projektantów Alfa Romeo. Kompaktowy i zwrotny Stelvio, samochód o prawdziwie sportowej duszy i wyjątkowych liniach nadwozia, łączy uniwersalność, przestronne wnętrze i pojemność bagażnika typową dla tradycyjnego SUV a z niepowtarzanym stylem Alfa Romeo.

 Wersja Super dostępna jest z 17” kołami ze stopów lekkich


Dzięki tylnym światłom wykonanym w technologii LED bezpieczeństwo i widoczność gwarantowane są w każdych warunkach atmosferycznych.


Stelvio łączy sportową stylistykę z imponującą pojemnością bagażnika wynosząca aż 525 litrów.


WNĘTRZE - Gwarancja niezapomnianych wrażeń z jazdy

Wnętrze Stelvio zaprojektowano z myślą o komforcie kierowcy. Szlachetne materiały i doskonała stylistyka gwarantują przyjemność z jazdy w ergonomicznym wnętrzu. Luksusowy charakter pojazdu to również zasługa użycia wysokiej jakości materiałów , dwukolorowej deski rozdzielczej i paneli drzwiowych. Dostępne w 3 wariantach kolorystycznych fotele zostały pokryte skórą ekologiczną i ekskluzywną tkaniną techniczną.Fotele wersji Super są dostępne w 3 różnych wariantach kolorystycznych: czarnym, czarno-czekoladowym i czarno-czerwonym.


W standardzie kierownica pokryta jest skórą , a na ramionach kierownicy wbudowane są przyciski wielofunkcyjne i przycisk START.


Po dodaniu Pakietu Lux wersja Super doposażona jest w skórzane fotele z podgrzewaniem i elektryczną regulacją w 8 kierunkach z funkcją pamięci fotela kierowcy.


KOMFORTOWE I PRZYTULNE WNĘTRZE - Wystarczy usiąść w fotelu kierowcy, by dać się urzec

Ze Stelvio, Alfa Romeo otwiera nowy sposób pojmowania samochodów w kategorii SUV. Dzięki szczegółowym badaniom poświęconym ergonomii i funkcjonalności, wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób aby pomimo zajmowanej wysokiej pozycji za kierownicą, kierowca nie rezygnował z wrażenia sportowej jazdy klasą sedan, co zaliczyc można za przełomowe rozwiązania w tej klasie pojazdów. Stelvio to SUV o sportowej duszy wyróżniający się wyjątkową wszechstronnością oraz przestronnym, prostym i funkcjonalnym wnętrzem, w którym komfortowo na tylnej kanapie może podróżować troje pasażerów.Do standardowego wyposażenia Stelvio należy dwustrefowa automatyczna klimatyzacja.


Bezkluczykowy system otwarcia drzwi keyless-go oraz elektrycznie sterowana pokrywa bagażnika są dostępne w standardzie we wszystkich wersjach Stelvio.


Pojemność bagażnika Stelvio wynosi 525 litrów. Rozkład foteli gwarantuje ilość miejsca wystarczającą dla wszystkich pasażerów.


SYSTEM INFORMACYJNO-MULTIMEDIALNY - Wyposażenie, które zaskakuje

Wersja Stelvio jest wyposażona w nowoczesny system informacyjno-multimedialny Alfa Romeo opracowany we współpracy z firmą Magneti Marelli. W tej wersji dostępny jest standardowy kolorowy wyświetlacz o przekatnej 6,5” obsługiwany za pomocą wygodnej obrotowej gałki (rotary pad) znajdującej się na konsoli środkowej pomiędzy przednimi fotelami. W konfiguracjach systemu informacyjno-multimedialnego dostępne są specjalne aplikacje opracowane przez Alfa Romeo: MyCar umożliwia diagnostykę samochodu, natomiast Efficient Drive monitoruje zużycie paliwa i styl jazdy. System oferuje też zaawansowaną funkcję rozpoznawania mowy oraz sterowanie za pomocą przycisków na kierownicy, a technologia Bluetooth umożliwia strumieniowe odtwarzanie muzyki ze smartfona i korzystanie z zestawu głośnomówiącego do telefonu.Wszystko jest pod kontrolą dzięki aplikacjom: MyCar umożliwia diagnostykę samochodu, natomiast Efficient Drive monitoruje zużycie paliwa i styl jazdy.


Wersja Super jest wyposażona w nowoczesny system nawigacji opracowany we współpracy z firmą TomTom. Niezwykle intuicyjny interfejs z prostą funkcją aktualizacji jest zawsze czytelny dzięki technologii nawigacji zliczeniowej.


Dostępny jest najwyższej klasy system audio z 8 głośnikami.


BEZPIECZEŃSTWO - Bezpieczeństwo bez kompromisów w standardzie

Stelvio zostało wyposażone w systemy bezpieczeństwa takie jak zintegrowany system hamulcowy (Integrated Brake System, IBS) czy innowacyjny układ elektromechaniczny łączący kontrolę stabilności z tradycyjnym wspomaganiem hamulców. To ostatnie, nowatorskie rozwiązanie umożliwia natychmiastową reakcję układu hamowania, poprawiając osiągi i niezawodność w każdych warunkach drogowych.System ostrzegający o opuszczaniu pasa ruchu (Lane Departure Warning, LDW) alarmuje kierowcę, gdy pojazd zaczyna opuszczać pas bez włączonego kierunkowskazu..


System ostrzegania przed najechaniem na poprzedzający pojazd (FCW) z autonomicznym hamulcem awaryjnym (AEB) informuje kierowcę o niebezpieczeństwie i w razie zagrożenia kolizją uruchamia hamulec automatycznie.


Dostępny na życzenie system monitorowania martwego pola (BSM) z detektorem obiektów przecinających drogę cofania ostrzega kierowcę o pojeździe lub pieszym, który znajduje się w martwym polu.


ALFA D.N.A- Czysta przyjemność jazdy Alfa Romeo

Stelvio w standardzie oferuje unikalny system AlfaTM DNA zaprojektowany przez inżynierów Alfa Romeo z myślą o bezkompromisowej przyjemności z jazdy. Kierowca może wybrać jeden z 3 trybów jazdy (w zależności od swoich własnych preferencji) oferowanych przez innowacyjny system Alfa™ DNA, który steruje momentem obrotowym, reakcją układu hamulcowego (za pomocą funkcji Pre-Fill), wartością przełożenia oraz systemem kontroli trakcji ESC i ASR.


ZAWIESZENIE - Nowy wymiar komfortu jazdy w kategorii SUV

Stelvio łączy komfort, jakiego można oczekiwać od SUV a, z przyjemnością z jazdy, którą może zapewnić tylko sportowy sedan. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i wysokiej jakości materiałów jest komfortowy, a jednocześnie zwinny, lekki i stabilny. Sekret jego dynamicznego charakteru tkwi w całkowicie nowym układzie zawieszenia zaprojektowanym przez Alfa Romeo. Opatentowany system AlfaLink™ zwiększa wszechstronność zawieszenia wielowahaczowego, zapewniając optymalny komfort jazdy oraz najlepsze w tej klasie trzymanie się drogi (dotyczy to również przyczepności bocznej). Ponadto szerokie zastosowanie aluminium i kompozytów — zarówno w przednim, jak i tylnym zawieszeniu — umożliwiło zmniejszenie całkowitej masy samochodu, co ma bardzo istotny wpływ na wydajność i osiągi.


Dzięki dwuwahaczowemu zawieszeniu osi przedniej AlfaLink™ z półwirtualną osią skrętną przednie koła są zawsze ustawione prostopadle do nawierzchni, nawet podczas szybkiego pokonywania zakrętów. Daje to większą liniowość momentu obrotowego kierownicy, lepszą przyczepność boczną i mniej podsterowności.


Tylne, wielowahaczowe, 4,5 ramienne zawieszenie AlfaLink™ zapewnia najlepsze w tej klasie trzymanie się drogi i wyjątkowy komfort kierowcy i pasażerów.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza