Video testy

Video testy

Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzyna

Alfa Romeo Giulietta to jeden z najstarszych na rynku samochodów kompaktowych. W tym roku przeszedł drobny lifting. Czy jest to jeszcze auto warte uwagi? Sprawdzamy.

Zobacz więcej na naszym blogu

Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 Turbo

Prezentujemy wam najpiękniejszego sedana klasy średniej, a jednocześnie bardzo dopracowany model Alfy Romeo. Giulia pokazuje wszystkie swoje zalety, ale także wady, których jest tak niewiele. Zapraszamy na test.

Zobacz więcej na naszym blogu

Zapraszamy na odcinek specjalny, w którym agent Sebastian Wątroba testuje Alfa Romeo Stelvio.

Zobacz więcej na naszym blogu

Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo

Pierwszy na naszym kanale test samochodu marki Alfy Romeo, która we wrześniu przyłączyła się do Grupy PGD. Zaczynamy z wysokiego poziomu i prezentujemy bodaj najciekawszy model, jaki włoski producent ma w ofercie. Naszym zdaniem jest to model przełomowy.

Zobacz więcej na naszym blogu

Sprawdź auta dostępne od ręki


Po więcej informacji zapraszamy do salonu Alfa Romeo Euromobil w Warszawie przy ulicy Krasnobrodzkiej 5

tel.: 22 510 00 99


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza