Stelvio

NADWOZIE - Przełomowe rozwiązania w samochodach kategorii SUV

Stelvio to pierwszy SUV Marki Alfa Romeo. Dzięki wyjątkowej, eleganckiej stylistyce i dopracowanym elementom wykończenia z charakterystycznym trilobo znajdującym się z przodu samochodu przyciąga uwagę każdego kto pojawia się w jego otoczeniu. Nadwozie łączy wyjątkową zwinność właściwą samochodom kompaktowym
z uniwersalnością, przestronnością i pojemnością bagażnika typową dla tradycyjnego SUV a, wyznaczając nowe standardy w kategorii samochodów SUV.W standardzie wersja Stelvio została wyposażona w eleganckie 17” koła ze stopów lekkich.


Tylne światła wykonane w technologii LED gwarantują bezpieczeństwo i widoczność w każdych warunkach atmosferycznych.


WNĘTRZE - Proste a zarazem eleganckie linie wnętrza. Prawdziwa esencja stylu Alfa Romeo

We wnętrzu prawdziwej Alfy Romeo, kierowca musi być zawsze w centrum uwagi. Tak jest i w przypadku modelu Stelvio, gdzie fotel ustawiono w taki sposób, aby zapewnić sportowe doznania i jednocześnie kierowca mógł z wyższej pozycji obserwować dokładnie to, co się dzieje na drodze. Na dodatkową uwagę zasługuje ergonomiczna konstrukcja deski rozdzielczej, gdzie każdy szczegół został pomyślany w taki sposób, aby zapewnić czystą przyjemność z prowadzenia samochodu. Fotele pokryte są czarną techniczną tkaniną z tradycyjnymi obszyciami regulowane w 6 płaszczyznach.W standardzie pomiędzy zegarami znajduje się kolorowy wyświetlacz 3,5” wykonany w technologii TFT.


Na ramionach skórzanej kierownicy dostępny jest przycisk START, nawiązujący do wyścigowej tradycji marki.


WRAŻENIA PŁYNĄCE Z WNĘTRZA - Wystarczy usiąść w fotelu kierowcy, by dać się urzec

Ze Stelvio, Alfa Romeo otwiera nowy sposób pojmowania samochodów w kategorii SUV. Dzięki szczegółowym badaniom poświęconym ergonomii i funkcjonalności, wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób aby pomimo zajmowanej wysokiej pozycji za kierownicą, kierowca nie rezygnował z wrażenia sportowej jazdy klasą sedan, co zaliczyc można za przełomowe rozwiązania w tej klasie pojazdów. Stelvio to SUV o sportowej duszy wyróżniający się wyjątkową wszechstronnością oraz przestronnym, prostym i funkcjonalnym wnętrzem, w którym komfortowo na tylnej kanapie może podróżować troje pasażerów.Do standardowego wyposażenia Stelvio należy dwustrefowa automatyczna klimatyzacja.


Bezkluczykowy system otwarcia drzwi keyless-go oraz elektrycznie sterowana pokrywa bagażnika są dostępne w standardzie we wszystkich wersjach Stelvio.


Pojemność bagażnika Stelvio wynosi 525 litrów. Rozkład foteli gwarantuje ilość miejsca wystarczającą dla wszystkich pasażerów.


BEZPIECZEŃSTWO - Bezpieczeństwo bez kompromisów w standardzie

Stelvio zostało wyposażone w systemy bezpieczeństwa takie jak zintegrowany system hamulcowy (Integrated Brake System, IBS) czy innowacyjny układ elektromechaniczny łączący kontrolę stabilności z tradycyjnym wspomaganiem hamulców. To ostatnie, nowatorskie rozwiązanie umożliwia natychmiastową reakcję układu hamowania, poprawiając osiągi i niezawodność w każdych warunkach drogowych.System ostrzegający o opuszczaniu pasa ruchu (Lane Departure Warning, LDW) alarmuje kierowcę, gdy pojazd zaczyna opuszczać pas bez włączonego kierunkowskazu


System ostrzegania przed najechaniem na poprzedzający pojazd (FCW) z autonomicznym hamulcem awaryjnym (AEB) informuje kierowcę o niebezpieczeństwie i w razie zagrożenia kolizją uruchamia hamulec automatycznie.


Stelvio posiada w standardzie tempomat z ogranicznikiem prędkości a na życzenie klienta dostępna jest opcja z aktywnym tempomatem (ACC).

ALFA D.N.A- Możliwość wyboru trybu jazdy

Stelvio w standardzie oferuje unikalny system AlfaTM DNA zaprojektowany przez inżynierów Alfa Romeo z myślą o bezkompromisowej przyjemności z jazdy. Kierowca może wybrać jeden z 3 trybów jazdy (w zależności od swoich własnych preferencji)oferowanych przez innowacyjny system Alfa™ DNA, który steruje momentem obrotowym, reakcją układu hamulcowego (za pomocą funkcji Pre-Fill), wartością przełożenia oraz systemem kontroli trakcji ESC i ASR.

ZAWIESZENIE - Nowy wymiar komfortu jazdy w kategorii SUV

Stelvio łączy komfort, jakiego można oczekiwać od SUV-a, z przyjemnością z jazdy, którą może zapewnić tylko sportowy sedan. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i wysokiej jakości materiałów jest komfortowy, a jednocześnie zwinny, lekki i stabilny. Sekret jego dynamicznego charakteru tkwi w całkowicie nowym układzie zawieszenia zaprojektowanym przez Alfa Romeo. Opatentowany system AlfaLink™ zwiększa wszechstronność zawieszenia wielowahaczowego, zapewniając optymalny komfort jazdy oraz najlepsze w tej klasie trzymanie się drogi (dotyczy to również przyczepności bocznej). Ponadto szerokie zastosowanie aluminium i kompozytów - zarówno
w przednim, jak i tylnym zawieszeniu - umożliwiło zmniejszenie całkowitej masy samochodu, co ma bardzo istotny wpływ na wydajność
i osiągi.


Dzięki dwuwahaczowemu zawieszeniu osi przedniej AlfaLink™
z półwirtualną osią skrętną przednie koła są zawsze ustawione prostopadle do nawierzchni, nawet podczas szybkiego pokonywania zakrętów. Lepsza przyczepność boczna
i ograniczenie podsterowności poprawiające komfort prowadzenia.


Tylne, wielowahaczowe, 4,5 ramienne zawieszenie AlfaLink™ zapewnia najlepsze w tej klasie trzymanie się drogi i wyjątkowy komfort kierowcy i pasażerów.


Zobacz video test

Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo

Zobacz video test


Udany SUV Alfa Romeo!

Testuje Sebastian Wątroba.

Zobacz video test

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza