Oferty specjalne

Oferty specjalne

Pakiet MotoTarcza – Serwis

Grupy zawodowe z rabatem i statusem grupy uprzywilejowanej: służby medyczne(lekarze, pielęgniarki, Ratownicy medyczni), strażacy, policjanci, straż miejska. Należysz do Tych na pierwszej linii frontu walki z pandemią? Przywożąc do nas swój prywatny samochód po prostu nam o tym powiedz. Bardzo chcemy pomóc i wesprzeć Was najlepiej jak potrafimy. Gwarantujemy Wam zatem pierwszeństwo w obsłudze, wiemy że Wasz czas jest teraz najcenniejszy. Dodatkowo przyznamy Wam rabaty na części i wykonaną usługę. Samochody nie powinny Was teraz zawieść. Zadbamy o to!

Usługa door to door. Odbierzemy od Ciebie samochód. Wykonamy usługę. Odwieziemy auto. Proste, prawda? Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę.

Bezpłatne sprawdzenie stanu technicznego (przy wizycie). Jeśli przyjeżdżasz do nas na serwis, przy wykonaniu usługi sprawdzimy, bez żadnych opłat dodatkowych, kilka ważnych punktów dla Twojego bezpieczeństwa, komfortu czy nawet przyjemności z jazdy. Nasz doradca poinformuje Cię o ewentualnych problemach, wskaże rekomendacje a TY zdecydujesz czy i kiedy chciałbyś aby się nimi zająć.

Zakupy on-line. Za wykonaną usługę nie musisz płacić od razu! Dla Twojego bezpieczeństwa finansowego przygotowaliśmy kredyt na usługi, części i akcesoria zakupione w naszych serwisach. Oczywiście wszystkie formalności załatwimy na miejscu.


BEZPIECZNY SERWIS PGD

W związku z sytuacją epidemiologiczną, w trosce o dobro i zdrowie naszych Klientów, zgodnie z zaleceniami WHO i GIS stosujemy specjalne zasady dodatkowej ostrożności i higieny we wszystkich naszych punktach obsługi.

Dowiedz się więcej


OZONOWANIE WNĘTRZA

Festiwal cen bez VAT.
Ozonowanie wnętrza samochodu z rabatem 23%.

Dowiedz się więcej


REGULACJA ZBIEŻNOŚCI KÓŁ

Geometria kół z rabatem 23%. Zapomnij o nadmiernym zużyciu opon, spalaniu i ściąganiu samochodu w lewo lub w prawo.

Dowiedz się więcej


ZABEZPIECZENIE ANTYKOROZYJNE PODWOZIA

Tniemy ceny o podatek VAT! 23% rabatu na konserwację podwozia. Sól, wilgoć oraz kamienie to najczęstsza przyczyna korozji elementów podwozia. Skorzystaj z rabatu i zabezpiecz profesjonalnie podwozie.

Dowiedz się więcej


AUDYT HIGIENICZNY

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów oraz, aby potwierdzić spełnianie przez nasz obiekt najwyższych standardów bezpieczeństwa sanitarnego, w dniu 10.09.br. przystąpiliśmy do audytu higienicznego, realizowanego przez TÜV SÜD Polska - jedną z wiodących na polskim rynku jednostek certyfikujących.

Dowiedz się więcej

OPONY I KOŁA ZIMOWE

Aby czuć się bezpiecznie i komfortowo w każdych warunkach pogodowych, Mopar® przygotował promocyjną ofertę na opony oraz kompletne koła zimowe. Dodatkowym atutem oferty jest bezpłatne ubezpieczenie opon do każdego zakupionego kompletu. W trakcie wymiany opon/kół, Specjalista Mopar® dokładnie sprawdzi stan hamulców w Twoim samochodzie, a w razie potrzeby zaproponuje specjalny rabat na klocki i tarcze hamulcowe.

Dowiedz się więcej


AKCJE SERWISOWE

Praktycznie każdy producent prowadzi co jakiś czas tzw. akcje naprawcze mniej lub bardziej istotnych elementów samochodu. Osoby, które odwiedzają Autoryzowane Stacje Obsługi regularnie, właściwie nic nie muszą w tym zakresie robić.

Dowiedz się więcej


HOTEL OPON

Na początku sezonu wymiany opon, pomyśl o ich zabezpieczeniu i bezpiecznym przechowywaniu, aby były gotowe na następne ciepłe dni.

Dowiedz się więcej


DOOR 2 DOOR

Z myślą o Państwa bezpieczeństwie stworzyliśmy ofertę Door 2 Door dla Klienta Indywidualnego oraz Przedsiębiorcy.

Dowiedz się więcej


 

ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY ON-LINE


Zarezerwuj on-line termin wizyty w naszym serwisie mechanicznym.

 

• Zadecyduj, który doradca serwisowy będzie obsługiwać Twoją wizytę
• Wybierz najbardziej dogodny termin
• Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem dokonania rezerwacji wraz z jej numerem.

 

Zapraszamy do odwiedzenia Serwisu Alfa Romeo Euromobil w Warszawie przy ulicy Krasnobrodzkiej 5

 

tel.: 22 510 00 97

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza